Jak zorganizować wesele swoich marzeń?

Lato jest idealną porą roku na organizację wyczekanego przyjęcia weselnego. Aby przyjęcie było niezapomniane i idealne, należy zadbać o każdy element organizacyjny. Niezwykle istotnym aspektem, o który należy zadbać, jest wybór odpowiedniego miejsca.

Nie bój się prosić o pomoc

Brakuje Ci kreatywności i pomysłu na motyw przewodni? Chcesz, żeby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a nie wiesz jak to zrobić? Wiele par prosi o pomoc firmy, które profesjonalnie zajmują się organizacją ślubów i przyjęć, czyli tzw. Wedding Plannerów. Nie musisz wychodzić z domu, aby wybrać odpowiednią osobę – portfolio i opinie o danym konsultancie bez problemu możesz sprawdzić online.

Dobrym pomysłem jest także poproszenie o konsultację menadżera miejsca, w którym ma się odbyć wesele. Zazwyczaj posiada on pokaźne doświadczenie w organizacji imprez tego typu i będzie służył radą we wszystkich kwestiach – nawet tych, które wydają się pozornie nieistotne. Gdy organizujesz przyjęcie weselne w takim miejscu jak np. naskrajnej.plmożesz liczyć na pomoc obsługi zarówno w zakresie dekoracji, jak i dobrania menu czy dodatkowych atrakcji. 

Oszczędzaj czas 

Gdy wybieracie idealne miejsce na organizację swojego wesela, nie ryzykujcie i oglądajcie zdjęcia online. Zazwyczaj na stronach internetowych sal bankietowych umieszczane są zarówno zdjęcia sali, jak i budynku z zewnątrz. Jeżeli jakaś sala weselna zwróci Twoją uwagę, nie umawiajcie się od razu na jej oglądanie. Poproście o dosłanie zdjęć z innych imprez, zdjęć toalet i ogrodu, jeżeli nie ma ich na stronie. W ten sposób nie będziecie jechać „na marne”. 

Im wcześniej zarezerwujecie salę, tym lepiej. Często zdarza się, że urokliwe sale weselne są zarezerwowane na kilkanaście miesięcy do przodu, zwłaszcza w sezonie letnim. Nie czekajcie więc z tym na ostatnią chwilę, wszystkie formalności związane z miejscem przyjęcia powinny być załatwiane na samym początku. 

Zadbajcie o szczegóły 

Skonsultuj finalny wystrój sali – przyjrzyj się krzesłom, wazonom. Podejmijcie decyzje o ustawieniu stołów, upewnijcie się, czy w danej sali będzie to możliwe. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości – pytajcie od razu, aby nie dokładać sobie dodatkowego stresu. W końcu ten dzień ma być prawdziwym świętem! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here