Lubimy dzielić się wiedzą

Dzięki stałej partnerskiej współpracy z wydawnictwem Słowa i Myśli, a także magazynami branżowymi: Marketing w praktyce oraz Marketer+, Bartosz Fabianowicz – założyciel agencji – publikuje eksperckie artykuły, w których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu.

Jest również współautorem dwóch książek o tematyce budowy lojalności konsumenta wobec marki oraz o technikach promocji sprzedaży.

Konsument wierny jak pies

Lojalność zmienia konsumentów z użytkowników produktów w „wyznawców” marki. Marki, która nie boi się dekoniunktury, konkurencji czy walki cenowej. Dzięki lojalności Klientów marka zwiększa swój zasięg komunikacyjny i poszerza rynek zbytu za pomocą najlepszej możliwej reklamy – rekomendacji. W ten sposób zdobywa często nowych, wiernych Klientów...

Techniki promocji sprzedaży

Promocje sprzedaży otaczają nas z każdej strony. Ich ilość jest ogromna, jednak w zdecydowanej większości marketerzy idą na łatwiznę i wybierają drogę na skróty – rabaty! A przecież narzędzi promocyjnych – bardziej skutecznych niż standardowa promocja cenowa – jest naprawdę wiele. Są techniki, dzięki którym masz szanse zdobyć wielu nowych, lojalnych Klientów, którzy bez względu na koszty – kupią Twój produkt. Techniki promocji sprzedaży to książka, która otworzy oczy wielu marketerom, przewróci do góry nogami ich spojrzenie na promocje.

Bartosz Fabianowicz

Właściciel agencji brandingowej NovaPR. Trener, doradca, ekspert w dziedzinie projektowania strategii marki oraz strategii komunikacji marki z rynkiem; członek Klubu Strategów Marketingu, z branżą marketingową związany od ponad 10 lat. Pasjonat brandingu, reklamy i storytellingu – wierzy, że marka chcąca rosnąć w siłę powinna opowiadać o sobie ujmującą historię, wydobytą z głębi firmy, prawdziwą. Autor wielu artykułów publikowanych m.in. w magazynach Marketing w Praktyce i Marketer+ oraz współautor dwóch książek o tematyce marketingowej .Prelegent, dzielący się wiedzą i praktyką podczas konferencji branżowych, m.in. #e-biznes Festiwal 2014 i 2015. Szkolenia prowadzi w sposób warsztatowy, bo uwielbia kontakt z uczestnikami.

zobacz co możemy zrobić dla ciebie

1470399671_SEO.png

Audyt marketingowy

1470399614_Social_Media.png

Consulting i szkolenia

1470399607_Illustration.png

Kreacja i projekty graficzne

1470399662_Marketing.png

Strategia marketingowa

1470399715_E-Commerce.png

Branding i budowa marki

1470399594_Web_Design.png

Strony internetowe

skontaktuj się z nami

i zupełnie niezobowiązująco poznaj naszą propozycję, jak wynieść Twoją markę na wyższy poziom i uzyskać wzrost lub większą rentowność ze sprzedaży dla Twojej firmy.