Fotele

Zdobycie i utrzymanie pracownika to już nie tylko gwarancja stałego comiesięcznego wynagrodzenia, ale również komfortowe warunki pracy. Pracownicy zwracają uwagę na to, czy ich pokoje w biurze są właściwie oświetlone oraz wyposażone. Podobnie dużą uwagę przykładają do tego pracownicy zdalni oraz freelancerzy, którzy aranżują swoje miejsce pracy we własnym domu. Z pewnością warto przy tym zainwestować w fotel, który zapewni wygodę i zdrowie.

Jakie rodzaje foteli są najbardziej doceniane przez pracowników?

Pracownicy, którzy przez dłuższą część dnia wykonują swoje obowiązki na siedząco, coraz częściej zwracają uwagę, na jakim krześle siedzą. Nic dziwnego. Możliwość pojawienia się różnego rodzaju chorób zawodowych czy powracające bóle kręgosłupa są mocną motywacją do zmian. Niezwykle istotne znaczenie ma ergonomia krzesła. Jego budowa powinna być dostosowana do anatomicznych i psychofizycznych cech człowieka.

W sprzedaży jest cały szereg krzeseł biurowych. Podczas zakupu krzeseł pracodawcy i pracownicy patrzą najczęściej na ich cenę oraz wygląd. Mają pasować do stylu, w jakim wyposażone jest biuro czy domowy gabinet. W takim momencie jednak szczególnie warto zwrócić uwagę na funkcjonalność. Okazuje się także, że najczęściej wybierane są obrotowe fotele z zagłówkiem, które zapewniają idealne podparcie dla zmęczonego siedzeniem kręgosłupa.

Jaki producent oferuje samodzielną konfigurację krzesła?

Niestety większość sklepów oferuje produkty gotowe, czyli fotele biurowe, w których sami już niewiele możemy zmienić. Brak takiej opcji na rynku dostrzegła jednak poznańska firma Bryła Plus, której działalność obejmuje kompleksowym wyposażenie wnętrz, w tym projekty i wizualizacje, profesjonalne doradztwo oraz ofertę meble na indywidualne zamówienie.

Fotel

Za pośrednictwem firmy można nie tylko zamówić poszczególne meble, ale również profesjonalnie zaprojektować i wyposażyć całe biuro. Pracownicy firmy słuchają potrzeb klienta i przedstawiają mu funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania. Co istotne, współpracując z firmą Bryła Plus mamy gwarancję usługi kompleksowej. Oznacza to, że firma uczestniczy w projekcie od momentu planowania aż po montaż.

Pomysł umożliwienia samodzielnej konfiguracji krzeseł biurowych powstał właśnie dzięki współpracy z inwestorami i ich pracownikami. Przy biurkach pracują osoby o różnym wzroście oraz posturze, a co za tym idzie – mają różne potrzeby, co do budowy fotela biurowego.

Co mamy do wyboru, chcąc idealnie skonfigurować swój fotel do pracy?

Kupujący fotel biurowy od Bryła Plus możemy podjąć decyzję w zakresie:

  • ogólnego wyglądu fotela, w tym wyboru fotela z zagłówkiem, fotela bez zagłówka, fotela z podłokietnikiem,
  • rodzaju tapicerki, między innymi: siatkowa, dzianinowa, skóra naturalna, mura,
  • koloru tapicerki,
  • rodzaju mechanizmu,
  • rodzaju kółek, w tym standardowych i tunelowych w różnych kolorach,
  • rodzaju podstawy,
  • opcji dodatkowych, na przykład: pianki wylewanej na siedzisku (SWAP).

Wszystkie krzesła posiadają 3-letnią gwarancję. Przy czym w trakcie użytkowania krzesła, istnieje opcja jego odświeżenia i przetapicerowania siedziska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here