Dobra hurtownia butów

0
1452

Jeżeli szukasz dobrej hurtowni butów, to musisz koniecznie skontaktować się z naszą internetową hurtownią obuwia: butycentrum24.pl, która jest liderem w imporcie i dystrybucji tego asortymentu nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej. Nasza oferta przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych, którzy prowadzą własne sklepy stacjonarne lub internetowe. Współpraca z nami to także dokonała okazja na rozpoczęcie własnej przygody z większym lub mniejszym biznesem. Dzięki nam możesz rozpocząć działalność gospodarczą na przykład na Facebooku lub allegro.

Doświadczenie naszym atutem

Nasza hurtownia istnieje już na rynku od 15 lat. Mamy więc ogromne doświadczenie w tej branży. Wiemy, czego potrzebują nasi klienci, ponieważ gdyby było inaczej, nie funkcjonowalibyśmy z powodzeniem od tylu lat.

Bez względu na to, czy chcesz kupić buty dla siebie, zaopatrzyć swój sklep, czy też jesteś dopiero początkującym przedsiębiorcą, to u nas na pewno znajdziesz zawsze to, co odpowiada Twoim potrzebom. Mamy bogatą ofertę obuwia dla dzieci (https://butycentrum24.pl/obuwie-dzieciece.html), kobiet i mężczyzn w każdym wieku, na wszystkie okazje i bez względu na porę roku. W naszych magazynach znajduje się zarówno obuwie basenowe, sportowe jak i eleganckie modele, które na pewno usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Mamy też propozycje dla tych, którzy lubią nowoczesne i śmiałe wzory odbiegające od klasycznego stylu.

Modne, tanie i zdrowe buty

Podążamy za obowiązującymi trendami mody, ale jednocześnie cały czas dbamy, aby oferowane przez nas obuwie, mimo bardzo atrakcyjnych, niskich cen, charakteryzowało się również doskonałą jakością, wytrzymałością i wygodą. Zwracamy również uwagę na to, aby dostępne u nas modele spełniały standardy zdrowotne.

Gwarantujemy, że znajdujący się u nas towar jest nowy, a dostawy zawsze odpowiadają wcześniej złożonym zamówieniem. Docierają one do odbiorców tak szybko jak jest to możliwe. Zwykle już następnego dnia po złożeniu zamówienia, Co ważne w przypadku prowadzących już własne interesy, wysyłany przez nas towar pakuje się w fabryczne i eleganckie kartony, dlatego zaraz po otrzymaniu jest on gotowy do ekspozycji i sprzedaży.

Rabaty do 4,5 procent

Warto z nami współpracować, ponieważ posiadamy również atrakcyjne rabaty. Sięgają nawet 4,5 procent i zależą od wielkości zamówień. Mamy też własne centrum obsługi klienta. Jego pracownicy odpowiedzą na każde pytanie. Można dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00 i w soboty w godzinach 8:00 – 14:00 na następujące numery telefonów: (+48) 788 266 757 lub (+48) 729 348 710.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here