Monitory reklamowe

0
3064

Reklama przybiera coraz to ciekawsze i bardziej interaktywne formy. Jeszcze do niedawna miasta były oklejone wyłącznie szpetnymi reklamami przyklejanymi na słupy. Aktualnie możemy swoją reklamę zamieścić w formie elektronicznej. Monitory reklamowe, bo i nich jest mowa, wyświetlają dowolną formę reklamy. Może to być obraz stały, film lub animacja. Taka reklama nie tylko generuje mniejsze koszty, ale jest także ekologiczna. Nie tworzymy ton śmieci, które powstają po zerwaniu reklamy. Monitor reklamowy to urządzenie o długiej żywotności, raz zakupione będzie służyć wiele lat.

Powstaje słuszne pytanie, o zużycie prądu. Dzisiejsze sprzęty o najwyższych klasach energetycznych mają stosunkowo niewielki pobór prądu. Wydaje się, że korzyści przewyższają ryzyka. Atutem takiej formy reklamy jest fakt, że wcale nie musimy samodzielnie kupować takiego sprzętu, możemy zapłacić jedynie za zamieszczenie naszej reklamy na pożądany okres. Wysyłamy plik, ustalamy zasady, opłacamy fakturę i nasza reklama jest gotowa by przyciągać nam klientów.

Jedną z największych nowinek w tej dziedzinie są monitory interaktywne. Dlaczego interaktywne? Potencjalny klient może nie tylko zobaczyć naszą reklamę, ale np. poczytać szczegóły naszej oferty. Może poprosić o kontakt do nas, albo zostawić namiar na siebie.

Reklama interaktywna może wyświetlać inne komunikaty dla różnych ludzi. Jeśli system rozpozna, że na reklamę patrzy kobieta, wyświetli reklamę inną niż mężczyźnie. Podobnie z dzieckiem, otrzyma inny zestaw. Jeśli zobaczy, że masz na sobie sportowe buty, zaprezentuje być może najnowszą ofertę odzieży sportowej. To przyszłość reklamy, która już raczkuje.

Bez względu na to jaką formę reklamy stosuje Twoja firma, musisz zadbać by była etyczna i ze smakiem. Coraz częściej się mówi o tym, że skandaliczna reklama może przynieść więcej szkód niż pożytku. Z drugiej strony, różne badania pokazują, że na dłuższą metę, takie działania nie przynoszą szkody marce. Ty, jako właściciel firmy, wiesz najlepiej jaki wizerunek chcesz prezentować na zewnątrz. Zadbaj by był spójny z Twoją wizją.

Więcej: https://localscreens.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here