Biuro rachunkowe Poznań

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest prostym zadaniem. Wielu przedsiębiorców nie radzi sobie z ogromem obowiązków na nich spoczywających i niestety nie osiąga zamierzonego sukcesu. Złotym środkiem, który znacząco pomaga uzyskać założone zyski jest outsourcing. Outsourcing to powierzenie pewnych zadań, które muszą być realizowane przez przedsiębiorcę dla innych podmiotów. Można go wykorzystać nie tylko do pojedynczych usług, ale również do wielu funkcji pomocniczych. Doskonałym przykładem jest powierzenie przez właścicieli prowadzących własne działalności gospodarcze usług księgowych dla renomowanego biura rachunkowego.

Każdy przedsiębiorca zobligowany jest do pobierania i odprowadzanie zaliczek na podatek dochodowy zatrudnianych pracowników oraz rozliczania składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne pracowników. Wpłacane kwoty muszą być zgodne z obowiązującym prawem, a ich wyliczanie nie należy do prostych zadań, dlatego też w celu odciążenia swoich obowiązków wielu przedsiębiorców decyduje się na outsourcing i powierza kwestie księgowe dla biura rachunkowego.

Co powinno oferować dobre biuro rachunkowe?

Wybierając biuro rachunkowe powinniśmy dokładnie zbadać rynek, zasięgnąć opinii wśród znajomych, czy też sprawdzić rekomendacje w Internecie. Najlepiej korzystać z biur rachunkowych, które działają na rynku od wielu lat. Długi staż pracy to gwarancja, że biuro rachunkowe miało do czynienia z przeróżnymi problemami i sprawnie sobie z nimi poradziło. Dobre biuro księgowe bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach i narzędziach, zatrudnia wykształconych księgowych i doradców, a także oferuje kompleksową obsługę.

Świetnym przykładem jest rekomendowane biuro rachunkowe Poznań, które działa od ponad 25 lat i specjalizuje się w obsłudze klientów z przeróżnych branży. Znacząco odciąża przedsiębiorcę i dobiera najlepsze dla niego formy rozliczania, prowadzenia i przesyłania dokumentów oraz stawiennictwa przed urzędami. Zajmuje się usługami księgowymi, doradztwem podatkowym, obsługą umów cywilnoprawnych, płacami i ZUSem, dokumentacją cen transferowych, a także oferuje liczne szkolenia.

Biuro rachunkowe Poznań dla każdego klienta dobiera opiekuna, który jest otwarty na kontakt w każdej chwili i służy pomocą w zakresie rozwiązywania przeróżnych problemów. Opiekunowie biura mają ogromne doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje umożliwiające im sprawne wykonywanie swojego zawodu. Podejmują się między innymi:

  • obliczania miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy zgodnie z obowiązującą ustawą o podatku dochodowym
  • prowadzenia uporządkowanych ksiąg rachunkowych
  • ewidencji ryczałtowej
  • ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia, ewidencji przebiegu pojazdu
  • sporządzania i przesyłania deklaracji w podatkach dochodowych PIT, CIT, VAT
  • uczestnictwa w postępowaniach kontrolnych i reprezentacji w urzędach

Biuro rachunkowe Poznań to grupa doświadczonych pracowników, którzy stale poszerzają swoje kompetencje i wiedzę. Terminowa i rzetelna obsługa to ich główny atut, który przekłada się na zyski klienta. Biuro rachunkowe Poznań od lat współpracuje z przeróżnymi instytucjami np. Urząd Skarbowy, ZUS, KRS, GUS, PFRON, dzięki temu zapewnia przedsiębiorcom spokojny i bezpieczny rozwój firmy.  Ponadto służy pomocą w zakresie rozliczania dotacji unijnych i dotacji z Urzędu Pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany obsługą księgową biura rachunkowego Poznań dowiedz się więcej informacji na bilans Poznań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here