pożyczka na raty

W tym momencie firmy i instytucje pozabankowe wyraźnie już rywalizują z tradycyjnymi bankami. Pod wieloma względami bywają dużo atrakcyjniejsze dla samych klientów. Oferują im więcej praktycznych usług, wśród których ostatnio pojawiły się nawet pożyczki ratalne na dowód możliwe do uzyskania poprzez… SMS. Czegoś takiego na rynku nigdy wcześniej nie było. Nikt nawet nie wyobrażał sobie sytuacji, w której mógłby pożyczyć pieniądze z pomocą jednej tylko wiadomości telefonicznej. Teraz jest to jak najbardziej możliwe. A na czym dokładnie polegają takie pożyczki, jakie są ich zalety i jak można się o nie ubiegać?

Pożyczki ratalne w 15 minut

Pożyczka na raty SMS to jedna z odmian kredytu na dowód. Różni się od tradycyjnej pożyczki tym, że mimo iż dalej zaciąga się ją zdalnie, to jednak robi się to przy pomocy telefonu komórkowego, a nie komputera bądź tabletu. Oczywiście ta opcja nie jest dostępna we wszystkich firmach. Tylko nieliczne instytucje wychodzą z nią do swoich klientów. Aby skorzystać z ich usług, należy najpierw zarejestrować się i zalogować na ich stronie internetowej, by później przejść przed proces weryfikacji i potwierdzić swoją tożsamość. W dalszym etapie, gdy wniosek o założenie konta zostanie zaakceptowany, nowy klient firmy może już do woli korzystać z jej zróżnicowanych usług. Jest więc w stanie sięgać po pożyczki na dowód wyłącznie przy pomocy SMS. Na numer wskazany przez instytucję przesyła odpowiednią wiadomość tekstową, zaznaczając w niej, jaka kwota jest mu potrzebna, czyli określając wielkość pożyczki. Wniosek zostaje błyskawicznie rozpatrzony i klient niemalże natychmiast otrzymuje informację zwrotną. Jeżeli wiadomość jest pozytywna, pożyczka na dowód od razu trafia na jego konto bankowe.

Warto na pewno przynajmniej mieć świadomość, że niektóre kredyty, a w tym nawet pożyczki na raty przez Internet, można zaciągać przy pomocy zwykłych wiadomości SMS. Nawet jeśli w tym momencie komuś nie są potrzebne żadne dodatkowe pieniądze, nigdy nie wiadomo, co przyniesie los i kiedy trzeba będzie zacząć się ubiegać o pożyczki na dowód.

Źródło: https://www.get-money.pl/banki/pozyczki-na-raty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here