Tusz do HP Deskjet 2130 – wydajność a cena

0
1596

W wielu małych firmach korzysta się z wygodnych, wielofunkcyjnych drukarek. Jednym z popularniejszych sprzętów jest model HP Deskjet 2130. Posiada dodatkowo niezwykle przydatne funkcje, jak skan oraz ksero. Przy tym urządzenie wyróżnia się wyjątkowo niską ceną. Jak jednak wygląda kwestia kupna materiałów eksploatacyjnych? Sprawdziliśmy, czy tusz do HP Deskjet 2130 jest opłacalny!

Małe przedsiębiorstwa muszą szczególnie ostrożnie planować swój budżet. Duże wydatki często ukrywają się w tak niepozornych rzeczach, jak właśnie materiały eksploatacyjne. Kupno tanich drukarek wcale nie musi oznaczać, że będą też niedrogie w utrzymaniu. Jeśli posiadasz właśnie ten model w Twojej firmie, dowiedz się, ile kosztuje tusz do HP Deskjet 2130!

Tusz do HP Deskjet 2130 – cena, wydajność, dostępne warianty

Tusz do HP Deskjet 2130 jest dostępny w dwóch wariantach – czarnym i kolorowym. W sprzedaży oferowana jest bowiem podstawowa paleta CMYK: Cyjan – jasnoniebieski, Magenta – intensywny róż, Yellow – żółty oraz Key Colour – czerń. Połączenie tych kolorów gwarantuje uzyskanie szerokiego spektrum barw. Pasujące wkłady mają numer 302. Ich objętości to: 3,5 ml oraz 8,5 ml w wersji XL. Czarne kartridże wystarczają odpowiednio na 190 oraz 480 stron, natomiast kolorowe – na 165 i 330. Ich ceny wynoszą od 70 do 130 zł. Jest to dość spory wydatek, szczególnie w przypadku drukarek firmowych, które pracują codziennie.

Tusze do HP Deskjet 2130 są stosunkowo drogie. Kupując komplet można zapłacić więcej, niż za samo urządzenie! Ich wydajność jest również nie największa, dlatego wymiany wkładów mogą być dość częste. W firmach drukuje się sporo dokumentów, raportów oraz innych papierów. Może się okazać, że nowy czarny tusz trzeba będzie kupować nawet raz w miesiącu. Załóżmy, że w firmie ma się 3 urządzenia i głównie wykorzystuje się czarne wkłady. Za taki sprzęt trzeba przeznaczyć 210 zł miesięcznie. Przekłada się to na wydatki w wysokości ponad 2 tys. złotych rocznie i to w najtańszym wariancie!

Jak zaoszczędzić na kupnie tuszu do HP Deskjest 2130?

Nasze szacunkowe obliczenia wykazały, że tusz do HP Deskjet 2130 jest dość drogi i może nadwyrężyć budżet firmowy. Co można zrobić, gdy posiada się taki sprzęt, ale nie chce się aż tyle na niego wydawać? Pierwszym sposobem na oszczędność jest kupowanie wkładów w cenie hurtowej. W ten sposób można znaleźć produkty tańsze od kilku, do kilkudziesięciu złotych. W skali roku przekalkuluje się to na oszczędności rzędu nawet kilkuset złotych.

Jeszcze tańszym rozwiązaniem jest zakup zastępczego tuszu do HP Deskjet 2130. Taki produkt jest idealnie dopasowany do posiadanej drukarki. Gwarantuje porównywalne efekty, jeśli chodzi o jakość druku. Coraz więcej producentów takich komponentów stawia na ekologiczne sposoby produkcji. To tak naprawdę identyczna część, tylko w innym opakowaniu. Największą różnicą jest cena. Takie kartridże są nawet kilkukrotnie tańsze! W ten sposób można zmniejszyć wydatki na druk o połowę, a nawet więcej!

Gdzie można zamówić niedrogi tusz do HP Deskjet 2130?

W Internecie działa kilka świetnych sklepów oferujących wkłady do drukarek, jak np. serwis www.tonerpartner.pl. W ofercie znaleźć można nie tylko oryginalny tusz do HP Deskjet 2130 w różnych wariantach w hurtowej cenie, ale też świetnej jakości zamienniki. Darmowa dostawa, dożywotnia gwarancja, a także wsparcie konsultantów to tylko kilka udogodnień, jakie oferują serwisy tego typu. Zamówienie tuszu do HP Deskjet 2130 trwa tylko chwilę, a cały proces jest niezwykle wygodny. Co więcej, regularni klienci często mogą skorzystać z korzystnego planu partnerskiego. W jego ramach przewidziane są rabaty, promocje i zniżki, dlatego w ten sposób można zaoszczędzić jeszcze więcej!

Tusz do HP Deskjest 2130 jest dość kosztownym wkładem. Jeśli posiadasz w firmie takie urządzenie, koniecznie postaraj się zmniejszyć wydatki na jego eksploatację. Przekonaj się, jak bardzo możesz odciążyć firmowy budżet!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here